دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل KTA-610

KTA610

محصول جدید

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

امتیاز قابل کسب با خرید این محصول : 29 امتیاز وفاداری.
کالاهای موجود در سبد شما دارای 29 امتیاز وفاداری می باشد که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود. ارزش ریالی برابر است با : 290,000 ریال.


29,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

Free Google QRcode module from Mediacom87

مشخصات

ابعاد 109X165.5X33.2 mm
دمای عملکرد 0-45 درجه سانتیگراد
صفحه نمایش رنگی TFT
تردد 100000
روش شناسایی چهره - کلمه عبور
روش ارتباطی USB - TCP/IP
منبع تغذیه 5 ولت - 1 آمپر
رطوبت عملکرد 20 تا 80 درصد
ظرفیت چهره 800

اطلاعات بیشتر

شناسايی و تطبيق كاربران با استفاده از فناوری تشخيص چهره، كارت بدون تماس، كلمه عبور يا تركيبی از اين روشها از ويژگيهای منحصر بفرد دستگاه حضور و غياب كارابان مدل KTA-610 می باشد. با استفاده از اين دستگاه شما قادر خواهيد بود بدون نياز به كامپيوتر، كاربران، چهره، کارت یا كلمه عبور آنها را تعريف كرده و دستگاه را در حالت عملياتی قرار دهيد.

از ديگر ويژگيهای اين دستگاه ديودهای اشعه ماوراء قرمز است كه به دستگاه اين امكان را می دهد كه چهره افراد را حتی در نور كم محيط بدون مشكل تشخيص دهد.

صفحه نمايش رنگی 3 اينچ اين دستگاه به همراه واسط گرافيكی متفاوت آن، سهولت كاربری و تجربه فوق العاده را در اختيار كاربر قرار خواهد داد.

اين مدل علاوه بر قابليتهای عمومی ساير دستگاههای حضور و غياب مانند دسترسی به اطلاعات از طريق USB و يا شبكه (TCP/IP) برای مكانهایی كه كاركنان به دلايل مختلف مانند كار با مواد شيميايی و انواع رنگ، دارا بودن پوششهايی مانند دستكش، آسيبهای احتمالی وارد شده به دست و ... عملكرد دستگاههای مجهز به سنسور اثر انگشت را مختل می كند، با استفاده از تكنولوژی تشخيص چهره، عمليات ثبت تردد را تسهيل نموده و كاركنان بدون نياز به تماس فيزيكی با دستگاه حضور و غياب، قادر به ثبت تردد خود خواهند بود.

نظرات کاربران

رتبه 
1396-08-07

پاسخ

بله این دستگاه فقط از تکنولوژی تشخیص چهره برای حضور و غیاب استفاده می کنه. البته میتونید از کلمه عبور هم برای ثبت تردد استفاده کنید.

رتبه 
1396-08-07

سوال

آیا این دستگاه فقط تشخیص چهره هست ؟

نظر خود را بنویسید

نظر خود را بنویسید

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل KTA-610

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل KTA-610

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

2 محصول مشابه در شاخه های مختلف: