شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را هنگام استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت به نشانی www.karamarket.ir به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کارامارکت و انجام فرآیند ثبت سفارش در کلیه ساعات شبانه روز و از هر مکانی به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر می باشد.
لازم به ذکر است مفاد مندرج، توافق نهایی با کاربر نهایی می باشد.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید ‌کلیه فرآیندها و رویه های فروشگاه اینترنتی کارامارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها، فرآیندها و خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و کاربر توافق می کند که استفاده از خدمات سایت به معنی پذیرش کلیه این مفاد می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام وارد نموده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کارامارکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کارامارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا فروشهای ویژه، امکان دارد فروشگاه اینترنتی کارامارکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی کارامارکت را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره اینترنتی 30007957955513 و 09392473038 تنها شماره‌ هایی هستند که فروشگاه اینترنتی کارامارکت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی کارامارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی کارامارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به sales@karamarket.ir اطلاع دهید. ضمنا شماره های ذکر شده صرفا جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی کارامارکت به کاربران بوده و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره ها وجود ندارد.

رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی کارامارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی کارامارکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کارامارکت، شما رضایت خود را از این کیفیت این خدمات نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کارامارکت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کارامارکت جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی کارامارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی کارامارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی کارامارکت محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی کارامارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 17 (5 بعد از ظهر) روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میسر میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی کارامارکت به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

فروشگاه اینترنتی کارامارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید، با وجود این، در صورتی که موجودی یک یا چند محصول حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش به پایان برسد، حق کنسل کردن آن سفارش و در صورت پرداخت وجه توسط کاربر استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کارامارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند کالای دیگری را با درنظر گرفتن قیمت جایگزین کالای ناموجود نماید.
فروشگاه اینترنتی کارامارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام  نموده و فروش خود را متوقف کند. در این صورت کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهد شد. حق توقف فروش همه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی کارامارکت محفوظ است.

طرحهای فروش ویژه :

طرحهای فروش ویژه بر اساس سیاستهای فروش فروشگاه اینترنتی کارامارکت و به منظور ترغیب کاربران به خرید برخی کالاها در بازه های زمانی خاص در نظر گرفته شده است. ‌‌با توجه به این که ممکن است در اطلاع رسانی های انجام شده بازه زمانی مشخصی برای فروش ویژه در نظر گرفته شده باشد و به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی ترغیبی خرید است، فروشگاه اینترنتی کارامارکت تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی، هماهنگی‌‏های لازم از طریق کارشناسان انجام خواهد شد.

قوانین فروش و ثبت سفارش

  • مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت سفارش (صفحه "سفارش را تایید می کنم") برعهده مشتری می باشد.
  • قیمت نهایی کالا، قیمت لحاظ شده در فاکتور پس از تأئید سفارش (آخرین مرحله در صفحه "سفارش را تایید می کنم") می باشد.
  • تکمیل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفنی از طرف فروشگاه با مشتری و تأئید نهایی از طرف مشتری می باشد.
  • در صورت درخواست خریدار، تا قبل از تماس تلفنی از طرف فروشگاه و تأئید نهایی، امکان تغییر در سفارش و یا لغو آن توسط کارشناسان فروشگاه امکان پذیر است.
  • اعتبار امتیازهای دریافتی در حساب کاربر، تنها قابل استفاده در فروشگاه جهت خرید کالا می باشد و به صورت نقدی قابل دریافت نخواهد بود.
  • در صورتیکه خدمات گارانتی کالای ارائه شده در فروشگاه توسط شرکت دیگری ارائه شود، فروشگاه اینترنتی کارامارکت هیچ مسئولیتی در قبال پایبندی آن شرکت ها در خصوص تعهدات مربوط به خدمات و گارانتی تعریف شده توسط آنها (که در بخش مشخصات فنی کالا درج می شوند) ندارد و این تعهدات تنها برعهده شرکت های مربوطه می باشند.
  • چنانچه شرکت سازنده و یا وارد کننده جهت بهره مندی مصرف کننده از خدمات و گارانتی کالا شرایط و ضوابط مشخصی داشته باشد، خریدار ملزم به رعایت آنها می باشد.
  • لوازم جانبی همراه کالاها ممکن است بنابر تغییر سیاست های شرکت سازنده، وارد کننده یا ارائه کننده تغییر یابند و فروشگاه مسئولیتی در قبال تغییر اینگونه لوازم جانبی (از قبیل: سیم و کابل، پیچ، باتری و ...) ندارد.